Práce se Světelným perem (Aura-Soma)

By se také dala nazvat barevnou a světelnou akupunkturou.

Do pera, ve kterém je zabudovaná svítící LED dioda, se vkládají malé ampulky (tzv. fioly), zmenšeniny originálu jednotlivých lahviček Aura-Somy. Kombinací barvy, světla a energie, které procházejí fiolou a vyzařují ven, se pak ošetřují jednotlivé akupunkturní body, celé meridiány, čakry i energetická pole. Metoda je podobná klasické akupunktuře, jen místo jednorázových jehliček se používají barvy, světlo a energie a proto je naprosto neinvazivní.

Shanto Dorcey, která metodu pro systém Aura-Somy kompletně vymyslela a postupně zpracovala do podoby, jak ji dnes známe, při sestavování jednotlivých harmonizací intenzivně spolupracuje s kolegou Robertem Abrahamsonem, zkušeným lékařem Tradiční čínské medicíny.  Proto jsou jednotlivé harmonizace uzpůsobené tak, že dochází ke skutečné tonizaci i sedaci akupunkturních bodů a harmonizaci meridiánů, jako při akupunktuře.

Práce se světelným perem nabízí nepřeberné množství druhů harmonizace, které se volí buď na základě klientova výběru jednotlivých lahviček systému Aura-Soma, nebo podle jeho aktuální životní situace, či zdravotního stavu

Podle potřeb klienta je také možné zkombinovat harmonizaci světelným perem s olejovou masáží (používají se obvykle oleje systému Aura-Soma)

Kdy je sezení nebo masáž v kombinaci se světelným perem vhodná (indikace):

  • Harmonizace světelným perem nemá žádné kontraindikace, v oblibě ho mají nejen dospělí, ale i malé děti a velmi pozitivně na něj reagují i těhotné ženy, staří lidé, velmi se také osvědčilo jako tišící a uklidňující prostředek při provázení umírajících

Kdy není sezení nebo masáž v kombinaci se světelným perem vhodné (kontraindikace):

  • nejsou známy, kromě akutních stavů a kožních onemocnění v případě masáže

Jak sezení, příp. masáž probíhá

Samotná harmonizace světelný perem vč. ošetření a výběru fiol trvá obvykle cca. 60 min, pokud se kombinuje s masáží, tak 120min i déle (závisí na rozsahu masáže) a předchází jí krátký pohovor týkající se zdravotního stavu klienta, pokud je to potřeba.

Harmonizace se provádí vleže na masérském lehátku, příp. v sedě na židli, klient je při ní oblečený (ideální je bílé, nebo světlé oblečení).

Cena

1200 Kč (1h), v kombinaci s masáží – cca. 1800 Kč (cena dle rozsahu masáže)

V případě zájmu mne kontaktujte, pošlete mi e-mail na info@monikanyklickova.cz nebo volejte na +420 776 729 272.