Schüsslerovy soli (biochemické, tkáňové) v kvalitě léčiva

Schüsslerovy soli (biochemické, tkáňové) v kvalitě léčiva jsou minerály a stopové prvky vlastní tělu. Způsobem života, stavou, stresem, nemocemi, traumaty, stárnutím atd. jejich zásoby rychleji spotřebováváme. Jejich defficity vedou ke spoustě akutních i chronických zdravotních problémů. Pomocí Schüsslerových solí je možné deficity postupně doplnit a podpořit tak tělo, aby mohlo využít své samoléčebné síly.

Systém se skládá z 12ti základních solí (minerály) a dalších 15ti (21) doplňkových solí (stopové prvky). Základní soli jsou základem pro doplnění minerálů. Doplňkové soli jsou ale také důležité. U spousty chronických potíží se bez nich užívající nepohne dál (základní soli vyřeší jeho potíže např. z 50-70%, ale na zbytek je nutné směs doplnit i doplňkovými solemi)

Říká se jim také stavební a funkční látky. Když jich tělo má dost, může fungovat (regenerovat, obnovovat, hojit, detoxikovat, lépe vylučovat atd.) a stavět (kostní bunky, nervové dráhy a plno dalších věcí) Jsou téměř bez kontraindikací i pro těhotné, kojící, novorozence, těžce nemocné. Výborné jsou i pro zvířata. Mohou se bez kontraindikací kombinovat s čímkoli dalším (alopatické léky, fytoterapie, TČM atd.) Používají se na veškeré akutní i chronické stavy, kůry i prevenci. Mají výborné výsledky i jako doprovod ke klasické léčbě (např. konvenční léčba onko onemocnění).

Na běžné drobnosti si je laik může naordinovat sám, když k nim má kvalitní zdroje informací. Na chronické a závažnější věci je na místě konzultace s poradcem Biochemie Dr. Schüsslera. Často se dělá i biochemická diagnostika z obličeje (podle určitých vrásek, barev, stínů, prohlubní atd. se přesně pozná, jaké soli člověku chybí, jak hluboké má deficity a podle toho se vyberou soli na míru a stanoví se přesné dávkování). Soli se obvykle užívají ve směsích několika solí (od 2-3 až po 15-20 i více solí, směsi z diagnostiky z obličeje bývají poměrně rozsáhlé) . Užívání jedné soli je spíš výjimkou, než pravidlem.

Pokud se chcete objednat, postupujte prosím následovně:

Krok 1) přečtětě si prosím nejprve články k solím na blogu. Jsou to svépomocně polopatické návody. Vč. solí/směsí solí na jednotlivé potíže a dávkování. Laik si podle nich bez problémů vybere a nadávkuje sůl/soli na základní potíže. V případě, že máte k nějakému článku nejasnosti, ptejte se prosím na mém FB ideálně pod příslušným (příp. pod jakýmkoli) příspěvkem k solím.

Krok 2) Konzultace je určená na drobnější potíže. Nenašli jste na ně dosud odpověď v článcích. Nebo jsou to potíže, které potřebují individuálnější péči (tu nelze 100% ošetřit obecnými návody). Probíhá osobně nebo telefonicky.  Obvykle trvá 20-40-60min max.

Krok 3) Biochemická diagnostika z obličeje probíhá pouze formou osobního setkání. Nelze ji v potřebné kvalitě udělat z fotografie, po Skypu apod.. Je určená všem s dlouhodobými chronickými potížemi. Lidem s větším množstvím potíží. Také všem, kterým klasická medicína, kterou uznávám a spolupracuji s ní, zatím nenabídla 100% řešení jejich potíží. Dělá se také u všech těhotných a kojících (obrovské deficity minerálů a stopových prvkyů). Potíže s neplodností vč. doprovázení umělého oplodnění.
Lidi s chronickou únavou, syndromy vyhoření, po fyzických a/nebo psychických kolapsech. Všechny závažnější potíže, u kterých jsou dlouhodobé deficity minerálů a stopových prvků (5, 10 i několik desítek let). U dospělích trvá obvykle 2h max. U dětí obvykle 1-1.5h dle závažnosti potíží.

Diagnostiku z obličeje není určená pro lidi, kterým na doplnění minerálů stačí 2-3-4 soli. Pro ty je krok 1) Přečíst si příslušný článek a postupovat podle něj. Pokud se potíže po 3-6 měsících pravidelného užívání solí nezlepší, je na zvážení konzultace, příp. i diagnostika z obličeje.
Kromě jiného proto, že moje práce má určitý etický kodex. Cílem je, aby vám soli na vaše konkrétní potíže max. fungovaly a měly max. efekt. Cokoli jiného navíc zcela zbytečně poškozuje v očích veřejnosti jinak skvěle fungující metodu.

Pokud se chcete objednat, příp. máte dotaz, neposílejte mi prosím soukromé zprávy na soukromý FB profil. S ohledem na množství SZ nejsem schopná na ně reagovat. Objednávejte se prosím standardní cestou – telefon, e-mail. Příp. dotazy prosím piště na pracovní FB profil pod příspěvek k solím (viz výše). Než položíte dotaz, projděte si prosím články k solím na blogu. Je možné, že na něj rychle najdete odpověď v článku.

Cena

1200 Kč (1h), konzultace nebo Biochemická diagnostika z obličeje, konzultace lze i přes telefon (minimální délka 15 min), Biochemická diagnostika z obličeje (pouze osobně) dospělí cca. 2h, děti cca. 1-1,5h

V případě zájmu mne kontaktujte, pošlete mi e-mail na info@monikanyklickova.cz nebo volejte na +420 776 729 272.