Konzultace Aura-Soma

„Jsem barvy, které si vybíráme“ citát objevitelky systému Aura-Soma Vicky Wall

Aura-Soma je barevný systém, jeho základem je sada dvoubarevných lahviček Equilibrium (v překl. rovnováha), které jsou tvořeny dvěma částmi, olejem a vodou, v poměru 1:1. Obsahují výtažky z rostlin, energie drahokamů, minerálů a barev. Emulze, která vznikne protřepáním obou částí, se nanáší přímo na tělo.

Dalšími přípravky jsou barevné a voňavé energetické substance, tzv. Pomandery. Obsahují bylinky v různých poměrech a jejich hlavní funkcí je posílení a harmonizace aury, tedy zlepšení naší energetické ochrany. Nanášejí se do aury a jejich účinek je okamžitý.

Třetím ze základních prostředků jsou Kvintesence. Jsou to opět jemné energetické substance, které slouží k navázání kontaktu s tzv. mistrovskými energiemi. Každý barevný paprsek totiž svou frekvencí přenáší i informace, principy a kvality. Kvintesence je dobré používat před meditací na aspekty, které bychom si v sobě přáli rozvíjet a objevit je v sobě.

Při sezení si klient vybere postupně 4 lahvičky, které ho aktuálně nejvíce oslovují, barevnou kombinací, vyzařováním, nebo jen přitáhnou jeho pozornost. Vybrané lahvičky a jejich barevné kombinace vypovídají hodně o naší minulosti, současnosti, budoucnosti i našich darech. O tom si budeme během konzultace povídat. Jednu z lahviček si pak klient odnese domů na používání. Pro zvýšení účinku ho může ještě doplnit pomanderem nebo kvintesencí, kterou si také vybírá přímo na místě.

Na základě vybraných lahviček je možné konzultaci na přání klienta zkombinovat s prací světelným perem systému Aura-Soma

Kdy je konzultace vhodná (indikace):

  • kdykoli a pro všechny věkové kategorie

Jak konzultace probíhá

Sezení trvá hodinu a není třeba se na něj nijak speciálně připravovat. V případě kombinace výběru lahviček s harmonizací světelným perem trvá sezení déle.

Cena

1200 Kč (1h)

V případě zájmu mne kontaktujte, pošlete mi e-mail na info@monikanyklickova.cz nebo volejte na +420 776 729 272.