Fonoforeza, moxování, ušní svíce, tygrování a baňkování

Fonoforeza (tónová akupunktura)

Na meridiány, akupunkturní body nebo další místa na těle se přikládají speciální terapeutické ladičky, které jsou vyráběné a ručně laděné na určitou frekvenci. Vibrace tónu pracuje nejen na fyzickém těle, ale i v energetickém poli. Podle druhu použitých ladiček a konkrétního ošetření může dojít ke zklidnění, harmonizaci, energetizování a mnoha dalším pozitivním účinkům.

Moxování (prohřívání pelyňkovým doutníkem)

Velmi efektivní metoda z Tradiční čínské medicíny, cílem je prohřátí akupunkturního bodu nebo místa na těle, používá se hlavně v zimních měsících u klientů trpících na chlad. Rozhýbává stagnace, vyhání chlad.

Ušní svíce

tenké dlouhé duté „svíčky“ obvykle z včelího vosku, které se zapálí a nejdříve jedna a až dohoří, tak pak druhá se postupně aplikují do jednoho i druhého ucha. Výborná terapie potíží s imunitou, dutinami, častými rýmami, ale i ledvinami.

Tygrování

Další účinná metoda z Tradiční čínské medicíny, do „tygrů“ (2 kovové tyčinky, každá se skládá ze 2 částí) se vloží speciální „vonné“ tyčinky určené k tygrování, které se zapálí. Teplo prohřívá kovové konce „tygrů“. Konci se pak pracuje na akupunkturních drahách, které často napadá vlhko a pomocí tygrování se vlhko z drah vyhání.

Baňkování

Také metoda z Tradiční čínské medicíny. Skleněné baňky se nahřejí a pomocí podtlaku se připevní na tělo, nechají se určitou dobu působit. Metoda je vhodná hlavně k rozehnání stagnací a uvolnění horka

Na co se můžete těšit

Doplňkové techniky se používají buď v kombinaci, např. se shiatsu masáží, pak trvá ošetření několik desítek minut, nebo jako samostatné sezení v délce cca. 60min.

Cena

480 – 520 Kč (doplňková technika k shiatsu masáži) nebo 1200 Kč (1h) za 1 samostatné sezení

V případě zájmu mne kontaktujte, pošlete mi e-mail na info@monikanyklickova.cz nebo volejte na +420 776 729 272.