Co nabízím

nabidka

Nabízím kvalitu služeb, kterou chci dostávat sama. Vaše spokojenost, relaxace, komfort, bezpečí a hlavně vyřešení zdravotních problémů jsou na prvním místě. Na zdravotní potíže nahlížím holisticky a hledám vždy nejoptimálnější řešení. Kladu velký důraz na prevenci, čím víc prevence teď, tím méně práce později.

Povedu vás k převzetí plné zodpovědnosti za zdraví. Nikomu „nepomáhám“, nikoho „neléčím“ a nikoho „neopravuji“. Jsem zkušenou průvodkyní na cestě, mám mapu a potřebné vybavení, abychom došli v pořádku do cíle. Znám trasu i její nástrahy, nejsem ale váš rodič a nemůžu vás nést na zádech, když už se vám nechce. Cestu, kterou vás ráda provedu a budu vám během ní maximální oporou, budete muset ujít sami a po svých.

Masáže a práce s tělem

Shiatsu masáž (vč. shiatsu pro těhotné)

1700 Kč (cena za masáž) + 1200 Kč (úvodní pohovor a diagnostika, vztahuje se pouze k 1. masáži)

Prevence a práce s traumatem

Konzultace, holistické poradenství

Schüsslerovy soli (biochemické, tkáňové) v kvalitě léčiva

1200 Kč (1h), konzultace nebo Biochemická diagnostika z obličeje, konzultace lze i přes telefon (minimální délka 15 min), Biochemická diagnostika z obličeje (pouze osobně) dospělí cca. 2h, děti cca. 1-1,5h

Bachovy květové esence

1200 Kč (1h), děti do 15 let, nepracující důchodci a zvířata 1000Kč (1h) – cena včetně pohovoru a namíchání užívací lahvičky, konzultace lze i přes telefon, event. Skype.

Konzultace Aura-Soma

1200 Kč (1h)

Doplňkové techniky

Fonoforeza, moxování, ušní svíce, tygrování a baňkování

480 – 520 Kč (doplňková technika k shiatsu masáži) nebo 1000 Kč (1h) za 1 samostatné sezení

Ostatní techniky

Práce se Světelným perem (Aura-Soma)

1000 Kč (1h), v kombinaci s masáží – cca. 1500 Kč (cena dle rozsahu masáže)

Matrix Color®

500 Kč (1/2h)

Při zrušení 24h (nebo v kratším čase) před domluveným termínem nebo nedostavení se je vždy primárním záměrem obsadit tento termín dalším zájemcem. Náhradníka za sebe můžete poslat i vy. Pokud se termín obsadit nepodaří, je třeba uhradit storno poplatek ve výši 100% ceny masáže nebo terapie. Děkuji za pochopení a ohleduplnost k času ostatních i mému.