Co nabízím

nabidka

Nabízím kvalitu služeb, kterou chci dostávat sama. Vaše spokojenost, relaxace, komfort, bezpečí a hlavně vyřešení zdravotních problémů jsou na prvním místě. Na zdravotní potíže nahlížím holisticky a hledám vždy nejoptimálnější řešení. Kladu velký důraz na prevenci, čím víc prevence teď, tím méně práce později.

Povedu vás k převzetí plné zodpovědnosti za zdraví. Nikomu „nepomáhám“, nikoho „neléčím“ a nikoho „neopravuji“. Jsem zkušenou průvodkyní na cestě, mám mapu a potřebné vybavení, abychom došli v pořádku do cíle. Znám trasu i její nástrahy, nejsem ale váš rodič a nemůžu vás nést na zádech, když už se vám nechce. Cestu, kterou vás ráda provedu a budu vám během ní maximální oporou, budete muset ujít sami a po svých.

Masáže a práce s tělem

Shiatsu masáž (vč. shiatsu pro těhotné)

1800 Kč (cena za masáž) + 1200 Kč (úvodní pohovor a diagnostika, vztahuje se pouze k 1. masáži)

Prevence a práce s traumatem

Konzultace, holistické poradenství

Schüsslerovy soli (biochemické, tkáňové) v kvalitě léčiva

1200 Kč (1h), konzultace nebo Biochemická diagnostika z obličeje, konzultace lze i přes telefon (minimální délka 15 min), Biochemická diagnostika z obličeje (pouze osobně) dospělí cca. 2h, děti cca. 1-1,5h

Bachovy květové esence

1200 Kč (1h), děti do 15 let, nepracující důchodci a zvířata 1000Kč (1h) – cena včetně pohovoru a namíchání užívací lahvičky, konzultace lze i přes telefon, event. Skype.

Konzultace Aura-Soma

1200 Kč (1h)

Doplňkové techniky

Fonoforeza, moxování, ušní svíce, tygrování a baňkování

480 – 520 Kč (doplňková technika k shiatsu masáži) nebo 1200 Kč (1h) za 1 samostatné sezení

Ostatní techniky

Práce se Světelným perem (Aura-Soma)

1200 Kč (1h), v kombinaci s masáží – cca. 1800 Kč (cena dle rozsahu masáže)

Matrix Color®

600 Kč (1/2h)

Storno podmínky: při zrušení 24h (nebo v kratším čase) před domluveným termínem nebo nedostavení se je vždy primárním záměrem obsadit tento termín dalším zájemcem. Náhradníka za sebe můžete poslat i vy. Pokud se termín obsadit nepodaří, je třeba uhradit storno poplatek ve výši 100% ceny masáže nebo terapie. Děkuji za pochopení a ohleduplnost k času ostatních i mému.

Dárkové šeky: doporučuji zakoupit napoprvé vždy na 1 masáž, službu atd. (platí hlavně pro obdarované, které jsem svou prací ještě nedoprovázela). Po vyzkoušení není problém vystavit další DŠ na libovolný počet sezení, když si to obdarovaný bude přát.

Platby za nevyčerpané dárkové šeky, které jsou stále v platnosti, se nevracejí. Služby na DŠ jsou přenosné. Místo obdarovaného je může využít někdo jiný. Proto doporučení výše (nejdřív otestovat 1 sezení a podle něj se obdarovaný rozhodne, jestli chce DŠ na víc sezení, masáží atd.). Děkuji za pochopení.