Matrix Color®

Kvantová fyzika a kvantové léčení v praxi.

Technika, která není technikou v pravém slova smyslu a není lehké ji popsat.  Během sezení se aktivuje kvantové pole a „pracuje“ kvantová vlna. Matrice (matrix) obsahuje potenciál všech možností a neomezeného vnímání. Kvantová vlna pracuje vždy v zájmu nejvyššího dobra pro klienta a všechny zúčastněné, což ale neznamená, že se věc, kterou klient řeší, splní přesně tak, jak si přeje. Málokdo z nás přesně víme, co je naše nejvyšší dobro. Praktik je zde jako průvodce, aktivátor kvantové vlny a udržuje kvantové pole.

Zakladatelkou metody je Hanni Reichlin-Meldegg,  průkopnice a zakladatelka výhradního zastoupení Aura-Somy v Rakousku, autorka mnoha knih a meditačních CD, také žákyně Franka Kinslowa, Richarda Bartletta a Thomase Pruecklera. Metodu v současné době vyučuje nejen v Rakousku, ale i v několika dalších zemích světa.

Kdy je sezení Matrix Color® vhodné (indikace):

  • oblast použití metody je neomezená, ať už se jedná o fyzické, emocionální nebo mentální problémy, skvěle se osvědčila také v pracovních záležitostech, partnerských vztazích, rodinných problémech a v mnoha dalších oblastech. Lze ji použít jak u dospělých, dětí, ale i rostlin a zvířat

Kdy není sezení Matrix Color® vhodné (kontraindikace):

  • nejsou známy

Jak sezení probíhá

Samotné sezení trvá cca. 30 min vč. krátkého pohovoru a samotné harmonizace.

Harmonizace se provádí obvykle ve stoje, je možnost také vleže na masérském lehátku, příp. i v sedě na židli, klient je při ní oblečený.

Cena

600 Kč (1/2h)

V případě zájmu mne kontaktujte, pošlete mi e-mail na info@monikanyklickova.cz nebo volejte na +420 776 729 272.