Předvánoční krize – dárkové a jiné

14 .12. 2016

shutterstock_160092548

Taky vás pravidelně s blížícími se vánočními svátky přepadají?  Zas nevíte, co komu za dárek? Nebo nestíháte všechno, co máte do Vánoc stihnout a ještě se u toho tvářit vánočně pohodově? Nebo vás Vánoce jen stresují, nesnášíte je a nejradši byste je zrušili?

Rada číslo jedna, doslova k nezaplacení

Dejte si Krizovku, hóóódně Krizovky. Tedy správně Krizovou esenci (Rescue Remedy) z Bachových esencí, ve spreji nebo v kapkách. Klienti jí říkají přírodní Rivotril nebo Lexaurin (tolik oblíbené a bohužel i velmi návykové benzodiazepiny, které do sebe spousta lidí dnes sype ve velkém a za pár měsíců se nestačí divit). Velké dávky Krizovky, klidně co 3-5 min jednu. Předávkovat se nelze a závislost na ní na rozdíl od zmiňovaných benzodiazepinů nevzniká.

Jak se bude váš stav zlepšovat, prodlužujte intervaly mezi dávkami. Až se krize přežene, Krizovku odložte. Mějte ji stále po ruce, teď o Vánocích se bude ještě mnohokrát hodit. Pamatujte, že signálem pro použití je jakýkoli pocit subjektivní krize. Nečekejte, až vám od stromku shoří byt nebo vás před svátky opustí partner. Úplně stačí, že vás namíchlo, jak na vás dnes křivě koukla prodavačka u pokladny, partner koupil opelichaný stromek, nebo že kolegyně dostane od Ježíška další diamant.

Je fuk, že na podobné esoplacebonesmysly nevěříte. Krizovka není placebo. Funguje navzdory všem pochybnostem a skepsi. Můžete si klidně při aplikaci říkat, že je to pěkná kravina nebo že jste se asi úplně zbláznili. Účinek tím nesnížíte. Ověřeno 13 lety praxe. Přiznávám, že při prvním setkání s ní jsem byla sama pořádný skeptik. Po 2 měsících testování na sobě, rodině, kamarádech i kolegyních v práci moje skepse rychle kapitulovala. Krizovka se od té doby řadí mezi 4 absolutně nezbytné věci (+mobil, diář, klíče), bez kterých neopouštím byt. Klienti na ni pějí ódy už víc než 13 let.

Připravte se, že budete čelit udiveným pohledům, příp. nenápadným dotazům rodiny a kolegů, jak to sakra děláte, že jste letos tak v pohodě. Vysvětlete, že benzodiazepiny nezobete. Rodině rovnou nachystejte balíčky s Krizovkou pod stromek a kolegy nasměrujte, kde ji seženou.

Potřebujete ještě číst dál?

Když si dáte dost Krizovky, nejspíš nebudete zbytek článku potřebovat. Pomůže vám celkově se zklidnit, sníží hladinu stresu, napětí a ušetří spoustu energie, protože získáte odstup od situací, které vás vytáčejí. Uchrání vás nepřiměřených reakcí. Srovnáte si priority, v klidu nakoupíte dárky, cukroví, objednáte paní na úklid a zbytkem Krizovky podarujete rodinu. Pohodové a klidné Vánoce můžou začít.

Pokud stále ještě nevíte, co za dárky na poslední chvíli a chcete se letos vyhnout oblíbené pětce pyžamo, bačkory, ponožky, parfém, kniha, o kousek níž najdete pár tipů. Nejen na dárky pro ostatní. Někdy je nejlepší vánoční dárek ten, který si nadělíme sami. Nebo můžete poradit Ježíškovi, že chcete právě tohle.

Dárkový šek na konzultaci Bachových esencí

Hodí se pro každého, kdo řeší potíže, se kterými umí „Bachovky“ pomoct a je ochotný na konzultaci přijít. Mnoho klientů je tak nadšených z účinků Bachovek u sebe, že by ke mně nejradši poslali celé příbuzenstvo i kolegy z práce. Než to uděláte, dejte jim základní informace o metodě a zjistěte, jestli o konzultaci opravdu stojí.

Nezapomeňte prosím na domácí mazlíčky. Krizová esence není jejich dárek, ale povinnost všech majitelů psů, koček a dalších domácích miláčků, kteří trpí předsilvestrovským a silvestrovským kraválem. Krizovka je u zvířat vždy první volba. Pokud má váš miláček nějaké potíže celoročně a Krizovka na ně 100% nezabírá, zvažte pro něj kapky na míru

Jako dárek u mě koupíte také všechny originální Krizové produkty od firmy Nelsons. Krizové kapky, sprej, krizový krém a gel, noční krizové kapky a sprej (Rescue Night), pastilky a žvýkačky. V nabídce je i Krizová esence namíchaná ode mě. Účinkuje 1:1 stejně jako originál, výhodou je většího objem, nižší cena. Po spotřebování se do ní dají dokupovat další dávky. Vhodná pro kohokoli, zvláště se osvědčila u novorozenců, dětí a zvířat.

Dárkové šeky na konzultaci a zásadité masáže

V Čechách poměrně kontroverzní téma, protože tu „překyselení“ neexistuje. Naprosto souhlasím. Lidské tělo má dost mechanismů, aby k němu nedocházelo. Jen se zapomíná na poruchu regulace acidobazické rovnováhy, o které se můžete bavit skoro s každým MUDr. nebo farmaceutem, jakmile překročíte hranice republiky. Venku se považuje za naprosto běžnou věc a taky se s ním pracuje, preventivně, akutně i chronicky.

„Překyselením“ (akutní acidózou) trpí asi jen 1-2% populace a je to život ohrožující stav. Vyžaduje okamžitou lékařskou péči, protože selhávají játra, ledviny a další životně důležité orgány. Porucha regulace acidobazické rovnováhy je naproti tomu chronický problém. Týká většiny populace a podílí se na mnoha civilizačních chorobách. Jedná se o postupné ukládání kyselinotvorných látek v těle, především do tukové a pojivové tkáně. Kdyby tam byly uložené chvíli, je to ok. U většiny z nás tam bohužel „straší“ roky a následkem je hromada chronických zdravotních potíží.

Objednat si můžete konzultaci, a také na 2 druhy zásaditých masáží (bylinnými pečetěmi a solnou). Konzultace jsou vhodné pro všechny. Nejvíc je ocení ti, kterým leží na srdci holistická prevence, sportovci, těhotné ženy a ženy v menopauze. Také všichni, které obtěžují vleklé zdravotní problémy i přesto, že se klasická medicína nemůže dopátrat příčiny a všechna vyšetření vycházejí negativně.

Pokud nechcete vydávat peníze za produkty (typický nešvar mnoha českých prodejců – budou vám tvrdit, že bez produktů neodkyselíte), buďte v klidu. Pro začátek si přečtěte tenhle článek. Je zdarma. Najdete v něm vysvětlení, co je porucha regulace acidobazické rovnováhy a jak vzniká. Dojde vám, že přiměřený pohyb, úprava stravy a pitného režimu vás finančně nezruinují. Stejně tak správné dýchání. To vás třeba inspiruje k dalším dárkům, které s ním souvisí, jako kurzy jogy ,  kurz Dýchání a zdraví nebo pro odvážnější nádechové potápění (freediving).

Kdo potřebuje, můžete si u mě také obstarat věci na odkyselování. Už víc než 9 let s klienty přísaháme na praxí prověřené produkty německé firmy Jentschura – zásaditou sůl MeineBase, organické minerály, snídaňovou kaši, čaj – „rozpouštědlo“ a další. Většinu z nich můžete vyzkoušet i jako vzorky.

Dárkové šeky na masáže a práci s tělem

Prohlédněte si kompletní nabídku. Pokud nevíte, jaká masáž je pro obdarovaného nejvhodnější, ráda s výběrem pomůžu. Výjimečně se stane, že zjistíme, že není aktuálně vhodná žádná. Přesto vám můžu slíbit, že dostanete i tak nasměrování a množství holistických tipů, co jeho zdravotnímu stavu aktuálně nejvíc prospěje. Krátké telefonické konzultace jsou u mě v tuto chvíli ještě zdarma.

Biochemické masti, gely a další produkty Dr. Schüßlera

Jsou třešničkou na dortu holistické léčby. O Schüßlerových solích, které v ČR bohužel k dnešnímu dni stále ještě nekoupíte, tvrdí mnoho mých klientů, že jsou zázračné. Jsem zdravě skeptická k jakýmkoli „zázračným“ metodám, tak to raději hned uvedu na pravou míru. Není to zázrak, je to biochemie.

Soli fungují na principu minerálních látek vlastních tělu. Jsou naředěné na molekulární úroveň a díky tomu se výborně vstřebávají přímo do buněk. Tělo je může 100% využít jako pohonné a stavební látky, kterých má většina z nás z mnoha důvodů velké nedostatky.

Mají velkou úspěšnost v léčbě akutních i chronických problémů. Často jsou schopné vyřešit i věci, u kterých se počítá, že se s nimi nedá už nic dělat a postižený je má nafurt. Metoda je zcela přírodní, mohou ji novorozenci, těhotné, kojící i těžce nemocní. Není to žádná horká novinka. Ve světě se s úspěchem využívá od doby svého objevení, tedy cca. od roku 1830.

Už nějakou dobu se u mě dá pořídit kompletní nabídka produktů na vnější aplikace, které obsahují Schüßlerovy soli.

Mezi top 12 patří krémgel na téměř všechny potíže pohybového apárátu (bolesti kloubů, zad, patní ostruhy, karpální tunely, bolesti šlach, vazů atd. výborný také jako prevence degenerativních změn), krém na cévní potíže (křečové žíly, metličkové žilky, kuperoza), krém na celulitidu (rozpouští tukové usazeniny, je výborný také jako každodenní onkologická prevence při péči o prsa  a další části ohrožené části těla), krém a balzam na rty (hydratují, zvláčňují, hojí, mají protiherpetické účinky, jsou prevencíe vertikálních vrásek nad horním rtem a umějí zastavit a zmírnit už vytvořené).

Mast na kašel (nanáší se na hrudník a minerály pronikají přímo do průdušek, milují ho hlavně děti, ale pomáhá i dospělým), mast nebo krémgel na ekzém a neurodermitidu (často první účinná volba při těchto potížích), gel na hojení poranění a jizev (na všechny rány, zranění, akutní pooperační stavy ale i na 1.level zpracování starých jizev), krém na zpracování starých jizev (dodá tkáni elasticitu, strukturu, doplní vše, co vedlo ke vzniku jizvy a ta se může postupně téměř „rozpustit“)

Regenerační krém na tělo (hydratuje suchou kůži, rychle se vstřebává, umí si poradit s pigmentací a dalšími kožními potížemi), zásaditá zubní pasta (umí postupně zlikvidovat zubní kámen, je prevencí zubního kazu a paradontozy, už vzniklou dokáže zlepšit), krémy pro miminka na novorozenecké koliky a nadýmání, na citlivou dětskou pokožku, na plenkovou dermatitidu a opruzeniny a další produkty.

Něco málo k organizaci

Dárkové šeky platí rok od data vystavení. Převzetí osobně v Praze, nebo zasílám elektronicky. Platba hotově při převzetí nebo převodem na účet.

Zboží je možné po dohodě vyzvednout osobně v Praze. Před Vánoci do 21.12., mezi svátky pak 27.-30.12.(31.12 dopoledne naprosté nouzovky). Poštovní zásilky odesílám před Vánocemi do 21.12. (jen tak vám je Ježíšek stihne doručit včas). Mezi svátky (hlavně Krizovky na Silvestra pro domácí mazlíčky) do 29.12.

Pokud potřebujete s čímkoli poradit, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo mailem.

< Zpět na blog