Konzultace Bachových esencí pro návštěvnice STRP 2015 za symbolickou cenu

 

Pro velký úspěch a mnoho pozitivních ohlasů proběhne letos už popáté ve spolupráci se Světovým týdnem respektu k porodu opět obecně prospěšná akce pro jeho návštěvnice – možnost konzultace a namíchání užívací lahvičky Bachových esencí na míru aktuálnímu stavu za symbolickou cenu.

PRO KOHO:
– přednostně pro těhotné, ženy po porodu, ženy, kterým se bez zjevných fyzických příčin nedaří otěhotnět (přirozeně nebo pomocí umělého oplodnění), ženy, které prožily potrat nebo jiná porodní a poporodní traumata
– obecně také pro všechny ostatní návštěvnice STRP 2014 se zájmem o Bachovy květové esence.

CENA: 100 Kč
– v ceně je plnohodnotná hodinová konzultace a namíchání užívací lahvičky s Bachovými květovými esencemi přímo na míru aktuálnímu stavu (běžná cena této konzultace vč. užívací lahvičky je 700Kč)
ORGANIZAČNÍ INFORMACE:
Počet míst je omezen, na konzultaci je nutné se předem objednat a zarezervovat si místo – přihlášením se a složením vratné zálohy ve výši 300Kč buď e-mailem na rezervace@iham.cz, nebo od pondělí  19.5.2014 také osobně na pokladně STRP (kino Perštýn, Praha 1)
Akce určena pouze pro návštěvnice STRP, před konzultací je potřeba se prokázat vstupenkou na tuto akci. Bez jejího předložení nebude konzultace poskytnuta.

KE KOMU PŮJDETE NA KONZULTACI: Monika Nyklíčková, BFRP
– pracuje s Bachovými esencemi od roku 2004, těžištěm její praxe je jejich využití v těhotenství, porodnictví, při práci s traumaty a se syndromem vyhoření (individuální konzultace, kurzy, přednášky). Absolvovala mezinárodní certifikované vzdělání BIEP level 1-3 a je registrovanou praktičkou Nadace Dr. Edwarda Bacha v Anglii (BFRP). Jako celostní terapeutka a bodyworkerka ve své praxi kombinuje práci s tělem s dalšími metodami a nabízí klientům komplexní holistické poradenství. Je také praktičkou Somatic Experiencing® (somatické prožívání – práce s traumatem a jeho léčení podle Petera Levina) a pracuje jako poradkyně pro biochemii pod rakouskou GBA. Kromě své praxe na Praze 1 přednáší, vyučuje a také organizuje a tlumočí semináře pro německy mluvící lektory.

Přihlásit se na seminář

Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže, nebo na e-mailu info@monikanyklickova.cz a telefonu 776 729 272.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.