Přednáška Bachovy esence v těhotenství a porodnictví (pro STRP 2015)

 

Bachovy květové esence jsou jemná, účinná a zcela bezpečná metoda, která může budoucím maminkám usnadnit průběh těhotenství se všemi jeho projevy (nevolnosti, únava, výkyvy nálad, různé strachy, nejistota a úzkosti, deprese, …) a pomoci „projít“ tímto obdobím ve větším klidu a bez nadměrných emocionálních zátěží, jejich užívání prospívá nejen budoucí matce, ale i miminku. Budeme si povídat také o jejich využití při porodu, v šestinedělí a po něm, prostor bude věnován i neplodnosti bez zjevných fyzických příčin a tématům potratu a porodních a poporodních traumat. 
Podrobně probereme krizové produkty (Krizová esence, sprej, krém, gel, pastilky atd.) a jejich využití v těhotenství a dalších uvedených obdobích
Praktické informace, konkrétní indikace, příklady z praxe, odpovědi na dotazy.

PRO KOHO:
především pro těhotné, ženy po porodu a pro ty, kterým se bez zjevných fyzických příčin nedaří otěhotnět, ženy, které prožily potrat nebo jiná porodní a poporodní traumata; vítány jsou i PA, duly a také ostatní zájemci o metodu.

ČAS:   18,00 – 19,45
MÍSTO KONÁNÍ:   Kino Perštýn, Na Perštýně 359/6, Praha 1
VSTUPNÉ:   v rámci vstupného na STRP 2015 (Světový týden respektu k porodu)
OSTATNÍ INFORMACE:   v Obchůdku organizátora je po celý týden trvání akce (18. – 24.5.2015) možné zakoupit krizové produkty (krizovou esenci, sprej, krém, gel, pastilky, …) a knihy o Bachových esencích.
21.5.2015 se také jako každý rok koná oblíbený Den konzultací Bachových esencí pro návštěvnice STRP 2015 za symbolickou cenu.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:   Monika Nyklíčková, BFRP
– pracuje s Bachovými esencemi od roku 2004, těžištěm její praxe je jejich využití v těhotenství, porodnictví, při práci s traumaty a se syndromem vyhoření (individuální konzultace, kurzy, přednášky). Absolvovala mezinárodní certifikované vzdělání BIEP level 1-3 a je registrovanou praktičkou Nadace Dr. Edwarda Bacha v Anglii (BFRP). Jako celostní terapeutka a bodyworkerka ve své praxi kombinuje práci s tělem s dalšími metodami a nabízí klientům komplexní holistické poradenství. Je také praktičkou Somatic Experiencing® (somatické prožívání – práce s traumatem a jeho léčení podle Petera Levina) a pracuje jako poradkyně pro biochemii pod rakouskou GBA. Kromě své praxe na Praze 1 přednáší, vyučuje a také organizuje a tlumočí semináře pro německy mluvící lektory.

Přihlásit se na seminář

Přihlásit se můžete pomocí formuláře níže, nebo na e-mailu info@monikanyklickova.cz a telefonu 776 729 272.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.